Sme experti na porovnávanie cien!

BLUE Moringa TURBO

BLUE Moringa TURBO
 

Najlepšie ceny

od 49,00€

 

Informácie o tovare

Kód výrobcu 2232
EAN/UPC Kód 4260568520914

49,00€ 59,90€ 2
49,00€
59,90€
0 0

Hodnotenie a recenzie

Pridajte recenziu  

Predajne, ktoré predávajú tento tovar:
moringashop.sk
Slovensko
Cena:
49,00€
moringacaribbean.sk
Slovensko
Cena:
59,90€

Detail BLUE Moringa TURBO

Triple unikát, ktorý prirodzeným spôsobom podporuje samoreguláciu testosterónu a zvýšenie libida.

Turbo sila liečivých rastlín s afrodiziakálnymi účinkami. Prirodzeným spôsobom podporuje zvýšenie libida, pozitívne ovplyvňuje produkciu testosterónu, erekciu a mužskú plodnosť. Zvyšuje energiu, výkon a výdrž. Stimulačný účinok na mužský organizmus a celkovú vitalitu muža.

Základnou zložkou prípravku je sušený extrakt z listov a semien Moringy karibskej (Moringa Carribean) s pozitívnym účinkom na neuroendokrinný systém, reguláciu sexuálnych funkcií a motivácie. Na molekulárnej úrovni je pôsobenie moringy dané:

    inhibíciou špecifického enzýmu (PDE-5), čo vedie k zvýšenému prekrveniu penisu, silnej a stabilnej erekcii
    vysokou hladinou L-lyzínu pre vyššiu výdrž pri sexe a opakovaný akt
    vysokým obsahom arginínu, ktorý je považovaný za viagru prírody, zlepšuje prietok krvi a vylučovanie mužského rastového hormónu, pozitívne vplýva na hustotu a pohyblivosť spermií
    vplyvom na hladinu testosterónu a produkovaných spermií
    modulačným účinkom na hladinu dopamínu
    vysokou koncentráciou antioxidantov

Z uvedeného vyplýva, že za základný mechanizmus pôsobenia extraktu Moringy sa považuje synergické potláčanie aktivity enzýmu PDE-5 a zároveň aktivity MAOB, čo vedie k zvýšeniu hladiny dopamínu a zabráneniu relaxácii svaloviny penisu.

Druhou zložkou prípravku je Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) ovplyvňujúci hladinu mužského pohlavného hormónu – testosterónu. Testosterón ovplyvňuje fyzickú silu a výkonnosť, ako aj sexuálnu žiadostivosť a intenzitu erekcie. Účinnou látkou je protodioscín, steroidný saponín, ktorý zvyšuje prietok krvi v organizme. Protodioscín má vplyv na prekrvenie toporivých teliesok pohlavného orgánu a taktiež zvyšuje produkciu spermií a to v závislosti od jeho koncentrácie v sušenom preparáte. Účinok je výraznejší u osôb starších ako 40 rokov.

Treťou zložkou je extrakt sušeného koreňa rastliny Maca (Lepidum meyenii) dlhodobo používanej pre jej afrodiziakálne účinky. Je preukázané, že extrakt koreňa dodáva organizmu energiu, zvyšuje výkonnosť mozgu, vytrvalosť pri športe aj sexe. Maca pôsobí priaznivo na vyváženie hladiny pohlavných hormónov. Pozitívne pôsobí pri problémoch s prostatou, nedostatočnou tvorbou spermií a slabou erekciou.

Spojením uvedených troch zložiek vznikol unikátny rastlinný prípravok s potencovaným účinkom na mužské libido. Pravidelné užívanie zvyšuje významne sexuálnu kondíciu a celkový zdravotný stav. Garantované zloženie a kvalita preparátov z vynikajúcich zdrojov Vám môže zabezpečiť dokonalý zážitok z milovania.


Zloženie
Moringa Carribean, Tribulus terrestris, Lepidum meyenii.


Dávkovanie

    Denná dávka pre dospelých - 4 kapsule (2 × 2).
    Kapsule užiť po jedle pre vyššiu biodostupnosť a vstrebateľnosť nutrientov.

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Pri dodržaní odporúčanej dennej dávky je možné dlhodobé užívanie. Neboli popísané žiadne vedľajšie účinky užívania.
Pre maximalizáciu efektu odporúčame cyklovanie - po 2-3 mesiacoch mesiac užívať Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN (bez obsahu tribulus terrestris).


Upozornenie

Ak bude produkt užívaný viac ako 6 mesiacov, odporúčané množstvo dennej dávky by malo byť znížené na polovicu.


Kvalita produktu

Naše produkty sú tvorené z čistých prírodných preparátov, za ktorých kvalitu zodpovedáme my. Pestovanie Moringy karibskej prebieha na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Ponúkame vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V našich produktoch udržiavame všetky výživové prvky, pôvodnú farbu a vôňu. Naše moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, používame iba veľmi nízku teplotu do 42°C. Výsledkom sú ešte výživnejšie listy moringy, než keby boli získané iným spôsobom sušenia.


Obsah balenia

    Balenie obsahuje 120 kapsúl.
    Hmotnosť kapsule je 425 mg.
    Hmotnosť balenia je 31,8 g.